statystyki szczegółowe

Aktualności

Awans Juniorek

• autor: klausik, 2013-11-18 17:08

Mamy Awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w kategorii U-19. Podopieczne Stanisława Dyji pokonały w niedziele w Kluczborku gospodarza turnieju ULKS Bogdańczowice 3:0, Chemik K- Koźle 12:0, oraz KKS Zabrze 9:0

Zdjęcia

ULKS Bogdańczowice – LKS Rolnik B. Głogówek 0:3 (0;2)

Już o pierwszych minut nasze dziewczyny groźnie zaatakowały co przyniosło efekt w 2 minucie meczu Bramkę dla naszego zespołu zdobyła Beata Kiersztajn. Po zdobyciu prowadzenia Rolniczki poszły za ciosem mino stworzenia sobie świetnych sytuacji strzeleckich to wynik nie uległ zmianie aż do 19 minuty spotkania, Wtedy to rzut wolny podyktowany za Faul na Karolinie Gogolin na Bramkę zamieniła Agata Sobkowicz. Po zmianie stronie za Martynę Fiebich wprowadzona do gry została Weronika Kauczor. Rolniczki tak jak i w I części spotkania miały wiele strzałów na bramke jednak dobrze w bramce spisywała się Dominika Bar. W 47 minucie spotkania Karolinę Gogolin zmieniła Paulina Suchanek. Trzy minuty później Kinga Pardus zdobywa trzecią bramkę po czym została zmieniona, a w jej miejsce Trener Stanisław Dyja wprowadził Emilie Tymkiewicz w 50 minucie. W 56 minucie spotkania nastąpiła kolejna zmiana w naszych szeregach Marię Hadelko zastąpiła Kamila Kontny. Wynik do końca nie uległ zmianie.

Bramki : Beata Kiersztajn 2’ , Agata Sobkowicz 19’, Kinga Pardus 50’

Skład : Ludwiczak – Bielska , Miszuda, Suchanek A, Sobkowicz, Gogolin ( Suchanek P 47), Globisz, Fiebich ( Kauczor 31), Kiersztajn, Hadelko (Kontny 56), Padus (Tymkiewicz 50)

Rolnik B. Głogówek – Chemik K- Koźle 12:0 ( 5:0)

W kolejnym meczu Turnieju nasza drużyna zmierzyła się z Chemik K- Koźle już w 2 minucie spotkania Maria Hadelko zagrywa do Agaty Sobkowicz, która otwiera festiwal strzelecki naszego zespołu. Zaledwie 5 minut później Martyna Fiebich podwyższa na 2:0. W 10 minucie spotkania Kinga Pardus zagrywa do Marii Hadelko, która zdobywa trzecia bramkę dla naszego zespołu. Minutę później kolejny raz Kinga Pardus wypatrzyła świetnie ustawiona Agatę Sobkowicz i w 11 minucie spotkania Rolnik prowadził 4:0. Ambitnie walcząca drużyna Chemika zmuszona była cofnąć się wyłącznie do obrony odbierając ataki naszych zawodniczek. Należy zwrócić uwagę na świetną i ofiarną postawę bramkarki Chemika. Jednak 24 min kolejne trafienie zanotowała Agata Sobkowicz do przerwy piłkarki z Głogówka prowadziły 5:0. Po zmianie stron trener Stanisław Dyja dokonał potrójnej zmiany i tak za Martynę Fiebich wprowadzona została Paulina Suchanek, za Barbarę Miszuda Paulina Kołodziejek za Anetę Globisz Weronika Kurek. W 34 minucie spotkania Kinga Pardus podwyższa na 6:0. W 40 minucie spotkania na listę Strzelczyń wpisuje się Beata Kiersztajn i mamy 7:0. Przy wysokim prowadzeniu Trener Rolnika dał szanse gry pozostałym zmienniczkom i tak oto w 45 minucie za Kingę Pardus wprowadzona zostaje Emila Tymkiewicz. W tej samej min. meczu Chemik strzela sobie bramkę samobójczą .Mimo wysokiego prowadzenia Rolniczkom było jeszcze mało, piłkarki z Głogówka poszły za ciosem i 47 min Spotkania Andżelika Bielska zdecydowała się na indywidualna akcje mija trzy przeciwniczki po czym zagrywa do Karoliny Gogolin która zdobywa 9 bramkę. Trzy minuty później następuje kolejna zmiana za Beatę Kiersztajn. na płycie boiska pojawiła się Kamila Kontny. Po 60 sekundach mamy już 10 :0 Bramka Agaty Sobkowicz. W 57 min Trener Stanisław Dyja dokonuje ostatniej zmiany za Marię Hadelko wprowadzona została Natalia Samiczak. W tej samej minucie strzał życia oddała Kamila Kontny piłka obija się jeszcze od poprzeczki i wpadła bo bramki Chemika. Kropkę nad ,, i "festiwau strzeleckiego postawiła Paulina Suchanek w 59 minucie spotkania w którym to Rolnik rozgromił zawodniczki Chemika aż 12:0.

Bramki : Agata Sobkowicz 2’ 11’ 24’ 51’, Martyna Fiebich 7’, Maria Hadelko 10’, Pardus Kinga 34’, Beata Kiersztajn 40’, sam (? 45’), Karolina Gogolin 47’, Kamila Kontny 57’, Paulina Suchanek 59’

Skład Ludwiczak – Bielska , Miszuda( Kołodziejek 31’), Suchanek A ( Reinwald 50’), Sobkowicz, Gogolin, Globisz( Kauczor31’), Fiebich ( Suchanek 31’), Kiersztajn( Kontny 50’) , Hadelko( Samiczak 57’), Padus ( Tymkiewicz 45’)

Rolnik B. Głogówek – KKS Zabrze 9:0 (3:0)

Przed ostatnim meczem turnieju obie drużyny zagwarantowały sobie awans do kolejnego etapu i tak jak w poprzednich meczach Rolniczki od początku groźnie zaatakowały jednak strzały Sobkowicz, Pardus, Globisz świetnie broniła bramkarka Zabrza. Dopiero w 8 minucie spotkania Maria Hadelko daje prowadzenie naszej drużynie. Minutę później Andżelika Bielska doprowadza do zwiększenia adrenaliny naszych działaczy tracąc piłkę w polu karnym i na szczęście napastniczka z Zabrza strzela obok bramki strzeżonej przez Jessice Ludwiczak. W 19 minucie spotkania rzut rożny Beaty Kiersztajn na bramkę zamieniła Karolina Gogolin. W 28 minucie indywidualna akcje przeprowadziła Agata Sobkowicz zdobywając trzecia bramkę dla naszego zespołu. Zatem do przerwy Rolnik prowadził 3:0 Po zmianie stron nasza drużyna zdobywała kolejne bramki i tak w 36 minucie strzela Agata Sobkowicz, a asystowała jej Maria Hadelko. Minutę później kolejny raz asystowała Maria Hadelko tym razem Kindze Pardus. W 41 minucie spotkania Akcja Sobkowicz- Gogolin ta ostatnia zdobywa szósta bramkę do Głogówka. Minutę później mamy już 7:0 bramka Marii Hadelko asysta Kingi Pardus. W 45 min Trener Stanisław Dyja dokonuje zmiany w naszym zespole za Anetę Globisz wprowadzona do gry zostaje Weronika Kauczor, dwie minuty później Maria Hadelko podwyższa na 8:0. Wysokie prowadzenie i kolejne zmiany w naszej drużynie za Kingę Pardus wprowadzona zostaje Emilia Tymkiewicz i za Martynę Fiebich Paulina Suchanek. Ostatnią bramkę Turnieju w 57 minucie zdobywa Agata Sobkowicz.

Bramki : Maria Hadelko 8’42’ 47’, Karolina Gogolin 19’41’, Agata Sobkowicz 28’ 36’ 57’, Kinga Pardus 37’

Skład Ludwiczak – Bielska , Miszuda, Suchanek A, Sobkowicz, Gogolin, Globisz( Kauczor 45’), Fiebich ( Suchanek 46’), Kiersztajn, Hadelko, Padus ( Tymkiewicz 45’)