Wiara czyni cuda i w ciężkich momentach pomogła nam się...

• autor: klausik, 2013-09-01 00:44
Wiara czyni cuda i w ciężkich momentach pomogła nam się podnieść.

Podopieczne Stanisława Dyja w dniu wczorajszym udały się do Radomia gdzie rozegrały kolejny mecz o Mistrzostwo I ligi Kobiet z Tamtejszą Czwórką. Rolniczki w tym spotkaniu wystąpiły w osłabieniu niestety nie mogły zagrać Ewa Bielaszka, Karolina Gogolin oraz Magdalena Wojcik- Łuczak , która odniosła kontuzję w ubiegłym tygodniu.
Pierwszą bramkę w sobotnim spotkaniu zdobyły gospodynie po strzałę Anny Rędzia trzy minuty późnij Radomianki prowadziły już 2 :0. Jeszcze przed przerwą nasza drużyna za sprawą Ilony Sotor zdobywa kontaktową bramkę . Po zmianie stron Rolniczki zagrały bardziej walecznie, agresywnie i zespołowo, szybko przerywając ataki przeciwniczek .
Nie brakowało woli walki i udokumentowała to Agata Sobkowicz, pokonując bramkarkę Radomia, doprowadzając tym samym do remisu. Podczas kolejnych minut walka była wyrównana, zarówno zawodniczki Rolnika jak i Czwórki, próbowały dopiąć swego i strzelić jeszcze jedną bramkę. Skuteczna okazała się Ilona Sotor, która oddając strzał ustaliła wynik meczu na 2:3 i tym samym przechyliła szalę zwycięstwa w stronę Rolnika. Mecz był dobrą lekcją, którą można podsumować pointą, że dopóki pi w grze, wszystko jest możliwe

LUKS Czwórka Radom – Rolnik B. Głogówek 2:3 (2:1)
Bramki dla Czwórki: Rędzia 22’,Grajko 25
Bramki dla Rolnika Ilona Sotor 34’67’, Agata Sobkowicz 48’
Żółte kartki; Andżelika Bielska , Ilona Sotor (Rolnik)

Czwórka : Chrzanowska – Sławińska (Szymczyk 70), Stefańska, Jaworska, Konicka, Rędzia, Cieśla, Grad, Szymańska (Molenda 46), Michałowicz (Budzik 85), Grajko.
Rolnika : Jessica Ludwiczak- Monika Stroka ( Aneta Globisz 78’), Katarzyna Rudner, Ilona Sotor, Magdalena Kościelniak, Agata Sudoł, Emilia Pawłowska, Andżelika Bielska, Pardus Kinga ( Beata Kiersztajn 75), Agata Sobkowicz, Maria Hadelko ( Barbara Kołodziejska 90)