statystyki szczegółowe

Aktualności

1F Festiwal strzelecki na zakończenie ligi

• autor: klausik, 2013-06-10 22:03

W sobotę w Świerklanach odbył się festiwal strzelecki podopiecznych Stanisława Dyji , które to pokonały drużynę Gospodarzy 12:1. Od pierwszych minut spotkania nic nie wskazywało na taki pogrom, wręcz przeciwnie to gospodynie w 5 minucie wyszły na prowadzenie po bramce Moniki Jaskółka.

KKS Czarne Świerklany – LKS Rolnik B. Głogówek 1:12 (1:5)
Bramki dla KKS Monika Jaskółka 5”
Bramki dla Rolnika : Agata Sobkowicz 7 ’50’ 77’, Maria Hadelko 10’ 25’, Ewa Bielaszka 39’ 45’ , Magdalena Wojcik 62’69’ 77’, Emilia Pawłowska 59’ Ilona Sotor 71

Żółte Kartki: Nikol Kaletka ( Czarne), Emilia Pawłowska ( Rolnik)