statystyki szczegółowe

Aktualności

1L Trzy Punkty Dla Rolnika

• autor: klausik, 2013-04-29 22:15

Niedzielne spotkanie w Głogówku lepiej rozpoczęła Korona, która to w drugie minucie spotkania wykorzystała błąd zespołu Rolnika i wyszła na prowadzenie po bramce Justyny Wronka. W odpowiedzi w 20 minucie Maria Hadelko w bliskiej odległości trafia w poprzeczkę . Wyrównująca bramka dla Rolnika wpadła 30 minucie spotkania za sprawą Marii Hadelko. Zaledwie 10 minut później po zespołowej akcji Magdalena Wojcik wykorzystuje dośrodkowanie swojej siostry Ewy Bielaszka i strzałem głową pokonuję Kamilę Duda, Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie. Kluczowa sytuacja w całym meczu miała miejsce  w 47 minucie spotkania po wznowieniu piłki przez zawodniczki Korony Agata Sobkowicz przejęła piłkę i w sytuacji sam na sam zostaje sfaulowana w polu karnym Korony. Pani Sędzina Magdalena Figura ukarała bramkarkę Korony czerwoną kartką . Rzut karny wykorzystała Agata Sudoł zdobywając trzecią bramkę dla Rolnika. Osłabiona Korona Łaszczów dzielnie walczyła do końca spotkania jednak to gospodynią udało się jeszcze dwa razy pokonać Annę Dumicz , która to stanęła między słupkami po wykluczeniu bramkarki i tak w 73 minucie na 4:1 podwyższyła Agata Sobkowicz zaledwie 13 minut później Emila Pawłowska na 5:1.

Drużyna Rolnika B. Głogówek grająca w przewadze od 47 minuty zdobył komplet punktów należy jednak pochwalić na ambitna grę Korony Łaszczów do samego końca

LKS Rolnik B. Głogówek – LKS Korona Łaszczów 5:1(2:1)

Bramki Dla Rolnika Maria Hadelko 30, ’Magdalena Wojcik 40’, Agata Sudol 52(k), Agata Sobkowicz 73, Emila Pawłowska 86

Bramka dla Korony : Justyna Wronka

Czerwona Kartka: Kamila Duda (47’)

Sędzia Główna : Magdalena Figura Śląski ZPN

Skład Rolnika: Jessica Ludwiczak- Andżelika Bielska, Magdalena Kościelniak, Katarzyna Rudner, Magdalena Wojcik, Agata Sudoł, Ewa Bielaszka, Emilia Pawłowska  ,Agata Sobkowicz, Ilona Sotor , Maria Hadelko

Korona Łaszczów: Kamila Duda, Kinga Herda ( Diana Kaznowska 80), Justyna Kaziuk, Aleksandra Kukiełka (Anna Dumicz 50) , Katarzyna Piekarska, Katarzyna Stefanik, Paulina Stojko ( Diana Żukowska 84), Iwona Struszewska, Justyna Wronka ( Weronika Pyzik 70) , Monika Wronka