NOWOCZESNE ASPEKTY PIŁKI NOŻNEJ KOBIET

• autor: klausik, 2013-01-28 18:14
NOWOCZESNE  ASPEKTY  PIŁKI  NOŻNEJ  KOBIET

I  KONFERENCJA  METODYCZNO – SZKOLENIOWA PT . ‘’ KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE  W  PIŁCE  NOŻNEJ  KOBIET".

I Konferencja Metodyczno Szkoleniowa dla Trenerów i Fizjoterapeutów Ekstraligi , I Ligi oraz  II Ligi Piłki Nożnej Kobiet organizowana jest przez:  PZPN - Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego , POLITECHNIKA OPOLSKA, CENTRUM LECZENIA BÓLU oraz  MASITA.

W Konferencji mogą uczestniczyć trenerzy , fizjoterapeuci oraz trenerzy odnowy biologicznej pracujący z Kobiecymi Zespołami Piłki Nożnej, jednocześnie informujemy, iż udział w/w osób jest nieodpłatny .

Opłata natomiast dotyczy tylko i wyłącznie chętnych nie związanych z piłkarstwem kobiecym i wynosi  50 zł za osobę.

Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat oraz niespodziankę.

Konferencja odbędzie się w Opolu, 24 lutego 2013 roku w godzinach od 9.00 do  19.00. Będzie składać się z trzech sesji przedzielonych dwoma przerwami kawowymi oraz przerwą kawowo – konsumpcyjną.

SESJA  PIERWSZA      W p r o w a d z a j ą c a
                                     - powitanie i przedstawienie programu sesji
                                     - plan rozwoju piłkarstwa kobiecego na lata 2013 -2014
                                     - wytyczne i standardy funkcjonowania  Kobiecego Klubu Piłkarskiego

SESJA DRUGA             M e t o d y c z n o  – t e r a p e u t y c z n a
                                     - prewencja , profilaktyka
                                     - najczęstsze  urazy  w piłce kobiecej
                                     - rehabilitacja po urazie i zapobieganie ponownemu urazowi
                                     - współpraca modelowa w  zespole  na linii  trener-fizjoterapeuta-
                                      trener przygotowania motorycznego i odnowy biologicznej
                                     - nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji

SESJA TRZECIA         T r e n i n g o w o – m e t o d y c z n a
                                  - odnowa biologiczna w poszczególnych okresach
                                  - suplementacja  zawodniczek
                                  - specyficzne przygotowanie fizyczne zawodniczek w poszczególnych
                                    okresach
                                  - systemy gry i ich modyfikacje
                                  - metody treningowe w okresie przygotowawczym i startowym

Szczegółowy, minutowy plan konferencji z  prelegentami poszczególnych sesji będzie dostępny na stronie Politechniki Opolskiej WWW.po.opole.pl, Centrum Leczenia Bólu WWW.clb.opole.pl  i Masita WWW.masita.pl  po 10 lutym, natomiast kluby otrzymają szczegółowy program na  e-mail klubowego  lub wskazanego.

Potwierdzenia obecności proszę dokonać do dnia 20 lutego 2013.

Rejestracja uczestników i odbiór dokumentów nastąpi w dniu rozpoczęcia Konferencji tj. 24 lutego 2013 roku  od godziny  7.30 do 9.30, również w tym czasie możliwe jest dokonanie opłaty przez osoby nie związane z piłkarstwem kobiecym.

Telefon kontaktowy:  MARIUSZ  GNOIŃSKI  509 651 124