dzisiaj: 185, wczoraj: 73
ogółem: 3 905 012
statystyki szczegółowe
Juniorki Starsze KKP Bydgoszcz zdobyły tytuł Halowego mIstrza Polski U 19 pokonując w finale drużynę 1 FC Katowice 4:3 ( 1:1). Brązowy medal zdobyła drużyna AZS Wrocław która, rozgromiła Sportową Czwórkę Radom aż 10-1 (3-1).
Wyniki Mistrzostw czytaj więcej
Drużyny - Grupa A :
- LUKS Sportowa Czwórka Radom
- KS AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków
- KS AZS SMS Junior Wrocław
- MUKS Praga Warszawa
Drużyny - Grupa B :
- 1. FC AZS AWF Katowice
- KS Wanda Kraków
- ISD AJD Gol Częstochowa
- KKP Bydgoszcz
Plan gier - sobota - 15 grudnia :
09.30 - Grupa A : Sportowa Czwórka Radom - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 7-3 (3-0)
10.00 - Grupa B : 1. FC AZS AWF Katowice - KS Wanda Kraków 12-3 (4-3)
10.30 - Grupa A : Praga Warszawa - AZS SMS Junior Wrocław 3-5 (2-1)
11.00 - Grupa B : AJD Gol Częstochowa - KKP Bydgoszcz 2-6 (1-1)
11.30 - Grupa A : Praga Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 6-6 (1-3)
12.00 - Grupa B : KKP Bydgoszcz - 1. FC AZS AWF Katowice 3-2 (2-2)
12.30 - Grupa A : AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków - AZS SMS Junior Wrocław 2-10 (1-4)
13.00 - Grupa B : Wanda Kraków - AJD Gol Częstochowa 4-5 (1-4)
16.30 - Grupa A : Praga Warszawa - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 7-7 (3-4)
17.00 - Grupa B : KKP Bydgoszcz - Wanda Kraków 4-3 (0-3)
17.30 - Grupa A : Sportowa Czwórka Radom - AZS SMS Junior Wrocław 1-7 (0-5)
18.00 - Grupa B : 1. FC AZS AWF Katowice - AJD Gol Częstochowa 9-1 (6-1)
TABELA GRUPA A
1. | KS AZS SMS Junior Wrocław | 3 | 9 | 3-0-0 | 22-6 | |
2. | LUKS Sportowa Czwórka Radom | 3 | 4 | 1-1-1 | 14-16 | |
3. |
| 3 | 2 | 0-2-1 | 16-18 | |
4. | KS AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków | 3 | 1 | 0-1-2 | 12-24 |
TABELA GRUPA B
1. | KKP Bydgoszcz | 3 | 9 | 3-0-0 | 13-7 |
2. | 1. FC AZS AWF Katowice | 3 | 6 | 2-0-1 | 23-7 |
3. | ISD AJD Gol Częstochowa | 3 | 3 | 1-0-2 | 8-19 |
4. | KS Wanda Kraków | 3 | 0 | 0-0-3 | 10-21 |
Plan gier - niedziela - 16 grudnia :
09.00 : AZS SMS Junior Wrocław - 1. FC AZS AWF Katowice 1-3 (0-2)
09.30 : Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz 4-4 (3-2) karne : 3-4
10.00 : Praga Warszawa - Wanda Kraków 8-2 (3-2)
10.30 : AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków - AJD Gol Częstochowa 5-3 (3-0)
11.00 - Mecz o miejsce 7 : Wanda Kraków - AJD Gol Częstochowa 3-10 (1-4)
11.30 - Mecz o miejsce 5 : Praga Warszawa - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 3-9 (3-3)
12.00 - Mecz o miejsce 3 : AZS SMS Junior Wrocław - Sportowa Czwórka Radom 10-1 (3-1)
12.30 - Finał - Mecz o miejsce 1 : 1. FC AZS AWF Katowice - KKP Bydgoszcz 3-4 (1-1)
Źródło : http://ksazswroclaw.futbolowo.pl/ własne
|
rozgrywki PZPN » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|