Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 301
ogółem: 2 988 721

statystyki szczegółowe

Aktualności

Halowe Mistrzostwa Polski U 19 dla KKP Bydgoszcz

  • autor: klausik, 2012-12-16 20:35

Juniorki Starsze KKP  Bydgoszcz zdobyły tytuł Halowego mIstrza Polski  U 19 pokonując w finale drużynę 1  FC Katowice 4:3 ( 1:1).  Brązowy medal zdobyła drużyna AZS Wrocław  która, rozgromiła Sportową Czwórkę Radom aż 10-1 (3-1).

Wyniki Mistrzostw czytaj więcej

Drużyny - Grupa A :

- LUKS Sportowa Czwórka Radom

- KS AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków

- KS AZS SMS Junior Wrocław

- MUKS Praga Warszawa

 

Drużyny - Grupa B :

- 1. FC AZS AWF Katowice

- KS Wanda Kraków

- ISD AJD Gol Częstochowa

- KKP Bydgoszcz

 

Plan gier - sobota - 15 grudnia :

09.30 - Grupa A : Sportowa Czwórka Radom - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 7-3 (3-0)

10.00 - Grupa B : 1. FC AZS AWF Katowice - KS Wanda Kraków 12-3 (4-3)

10.30 - Grupa A : Praga Warszawa - AZS SMS Junior Wrocław 3-5 (2-1)

11.00 - Grupa B : AJD Gol Częstochowa - KKP Bydgoszcz 2-6 (1-1)

11.30 - Grupa A : Praga Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 6-6 (1-3)

12.00 - Grupa B : KKP Bydgoszcz - 1. FC AZS AWF Katowice 3-2 (2-2)

12.30 - Grupa A : AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków - AZS SMS Junior Wrocław 2-10 (1-4)

13.00 - Grupa B : Wanda Kraków - AJD Gol Częstochowa 4-5 (1-4)

16.30 - Grupa A : Praga Warszawa - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 7-7 (3-4)

17.00 - Grupa B : KKP Bydgoszcz - Wanda Kraków 4-3 (0-3)

17.30 - Grupa A : Sportowa Czwórka Radom - AZS SMS Junior Wrocław 1-7 (0-5)

18.00 - Grupa B : 1. FC AZS AWF Katowice - AJD Gol Częstochowa 9-1 (6-1)

 

 

TABELA GRUPA A

1. KS AZS SMS Junior Wrocław 3 9 3-0-0 22-6
2. LUKS Sportowa Czwórka Radom 3 4 1-1-1 14-16
3.
MUKS Praga Warszawa
3 2 0-2-1 16-18
4. KS AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków 3 1 0-1-2 12-24

 

 

TABELA GRUPA B

1. KKP Bydgoszcz                                             3 9 3-0-0 13-7
2. 1. FC AZS AWF Katowice 3 6 2-0-1 23-7
3. ISD AJD Gol Częstochowa 3 3 1-0-2 8-19
4. KS Wanda Kraków 3 0 0-0-3 10-21

 

Plan gier - niedziela - 16 grudnia :

09.00 : AZS SMS Junior Wrocław - 1. FC AZS AWF Katowice 1-3 (0-2)

09.30 : Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz 4-4 (3-2) karne : 3-4

10.00 : Praga Warszawa - Wanda Kraków 8-2 (3-2)

10.30 : AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków - AJD Gol Częstochowa 5-3 (3-0)

11.00 - Mecz o miejsce 7 : Wanda Kraków - AJD Gol Częstochowa 3-10 (1-4)

11.30 - Mecz o miejsce 5 : Praga Warszawa - AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków  3-9 (3-3)

12.00 - Mecz o miejsce 3 : AZS SMS Junior Wrocław - Sportowa Czwórka Radom 10-1 (3-1)

12.30 - Finał - Mecz o miejsce 1 : 1. FC AZS AWF Katowice - KKP Bydgoszcz 3-4 (1-1)

 Źródło : http://ksazswroclaw.futbolowo.pl/ własne


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [564]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota