statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorki Przegrały w Finałe

• autor: klausik, 2012-11-26 18:18

W dniu wczorajszym  w Częstochowie odbył się turniej eliminacyjny do Halowych Mistrzostw Polski  Seniorek z udziałem 8 drużyn , które zostały podzielone na dwie podgrupy. W podgrupie A zagrały : LKS Rolnik B. Głogówek , TS Mitech Żywiec , Ceramiki Opoczno oraz Gol II Częstochowa
Do podgrupy B  natomiast trafiły zawodniczki Czarnych Sucha Góra, 1FC AZS AWF Katowice, ULKS Bogdańczowice oraz  Gol I Częstochowa.

W pierwszym meczu Rolnik zremisował z Mitechem Żywiec 2:2  Bramki dla Rolnika zdobyły Ilona Sotor i powracająca  po kontuzji Agata Sobkowicz . W drugim spotkaniu podopieczne Stanisława Dyja pokonały drużynę Ceramika Opoczno 7:3 na listę strzelczyń wpisały się Katarzyna Rudner x2, Agata  Sobkowicz,Karolina  Gogolin, Magdalena Wojcik-Łuczak x2, Ilona Sotor . W ostatnim meczu fazy grupowej Rolniczki zmierzyły się z Gol II Częstochowa , która do przerwy prowadziła z naszą drużyną 1:0. Po przerwie Rolniczki zdołały jednak zdobyć dwie bramki po strzale Emilii Pawłowskiej oraz Agaty Sobkowicz. Jednak o tym czy Rolnik zagra w Finale w Częstochowie zadecydował także wyniki meczu Mitech Żywiec Ceramika Opoczno. Mimo zwycięstwa MItechu nad Ceramiką dzięki korzystnemu bilansowi  to nasza drużyna zagrała w Finale z drużyną Gol Częstochowa. W meczu Finałowym  nie wystąpiła Katarzyna Rudner , która doznała kontuzji w meczu grupowym. W finale dominowała drużyna Z Gol Częstochowa, która szybko  objęła prowadzenie mimo, prób nawiązania gry i wyrównania  to gospodynie zdobywały kolejne bramki, były zespołem lepszym  i zasłużenie wygrały mecz finałowy.

Drużynie Gol Częstochowa gratulujemy awansu a naszej drużynie dziękujemy za walkę o jak najlepszy wynik .