statystyki szczegółowe

Aktualności

1L Rolniczki zagrały do samego końca

• autor: klausik, 2012-09-24 20:50

Piłkarki Rolnika B. Głogówek zremisowały w dniu wczorajszym z kandydatem do awansu do najwyższe ligi KKS Czarni Sosnowiec 1:1. zdobywając wyrównująca bramkę w 92 minucie po świetnym rozegraniu  z rzutu wolnego i bramce Ilony Sotor.

Faworytem tego spotkania były zawodniczki gości jednak dobra ambitna gra Rolniczek doprowadziły do niespodzianki. W 89 minucie spotkania Sosnowiec wyszedł na prowadzenie dośrodkowanie z prawej strony wykorzystała Renata Warunek , która to z bliskiej pokonuje bramkarkę gospodarzy Delfiny Madej. Kolejny raz charakter pokazały nasze zawodniczki ze potrafią  grać do końca. Nasze przeciwniczki po zdobyciu wyraźnie grały na czas i po długi przytrzymaniu piłki przez bramkarkę  sędzina spotkania odgwizdała rzut wolny pośredni, który to popisowo wykonały nasze zawodniczki  Agata Sudoł  dotknęła piłkę a Ilona Sotor zdobywa wyrównującą bramkę.

Należy się cieszyć z wywalczonego remisu przypomnijmy ze z powodu kontuzji nie mogły w dni dzisiejszym wystąpić bramkarka Julia Klinik, Magdalena Kościelnika oraz z powodu urazu Agata Sobkowicz  musiała opuścić boisku. Informujemy także ,że po przerwie macierzyńskiej do gry powróciła Ewa Bielaszka.

LKS Rolnik B. Głogówek - KKS Czarni Sosnowiec 1:1(0:0)