statystyki szczegółowe

Aktualności

2L Porażka Rolnika z rezerwami Katowic

• autor: klausik, 2012-09-02 22:06

Rezerwy Rolnik B. Głogówek uległy na własnym boisku rezerwom z Katowic 0;4. Już od pierwszych minut drużyna gości mocno zaatakowała i  stwarzając sobie znakomite sytuacje. W czwartej minucie nasza bramkarka została pokonała przez zawodniczkę Katowic. Mimo wielu dobrych sytuacji na podwyższenie to wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania ambitnie grający nas zespól do 70 minuty spotkanie przegrywał zaledwie 1:0 wtedy to błąd asystenta nr 1, który nie zasygnalizował 5 metrowego spalonego na bramkę zamieniły Katowiczanki.Na domiar złego 8 minut później kontuzji ulega nasza kapitanka. Drużyna gości natomiast poszła za ciosem i zdołał ustrzelić nam jeszcze dwie bramki. Mecz Zakończył się wynikiem 0:4 jednak należy naszym zawodniczką podziękować za walkę.

Skład Rolnika  - Madej, Kucharska ( Piwińska 46), Anna Suchanek , Paulina Suchanek (Czyżewska 85), Wiecheć ( Magiera 78), Rychlik, Zygmund , Magoń ( Dannheisig), Kampka (Halikowska 85), Nowicz, Trepka