statystyki szczegółowe

Aktualności

2L Cenne 3 punkty w Gogolinie

• autor: klausik, 2012-08-27 23:24

Druga Kolejka rezerw Rolnika B.Głogówek zakończyła się zwycięstwem naszych zawodniczek w Gogolinie z miejscowym MKS-sem  1:2( 0:1). Mecz ten dla podopiecznych Haliny Janoszki  nie był zbyt łatwy , gdyż od pierwszych minut  to zawodniczki MKS Gogolin  ruszyły do ataku stwarzając sobie  kilka bardzo groźnych sytuacji. Już po  25 minutach gry to nasze przeciwniczki  mogły prowadzić 2 do 0 mając dwie świetne sytuacje. W pierwsza  sam na sam gdzie niepewne wyjście naszej bramkarki niemalże  z pustej z bramki piłkę wybiła wracająca obrończyni kilka minut później  z kolei słupek ratuje nasza drużynę od utraty bramki.

W 30 minucie spotkania po wprowadzeniu do gry Karoliny Gogolin w naszej drużynie nastąpiło przebudzenie i zaledwie  po trzech minutach Karolina Gogolin po indywidualnej akcji zdobywa prowadzenie dla Rolniczek. W drugiej odsłonie znów gospodynie ruszają do ataku co zaowocowało bramką lecz remis 1-1 nie utrzymał się długo bo po ładnej akcji gości Kinga  Pardus zdobywa bramkę na 2-1

Mecz  ten stał się bardzo zacięty, w którym była bardzo  walka o każdy metr boiska o każdą piłkę. Zawodniczki MKS Gogolin przeprowadzały  groźne ataki lecz nie były one w stanie pokonać dobrze spisującej się w bramce Rolniczek Delfiny Madej.

Wypowiedzi Pomeczowe ( Trener Halina Janoszka )
Cieszę się, że wygraliśmy kolejne spotkanie derbowe jednak w tym dniu mecz ten był dla nas ciężki a nam troszeczkę sprzyjało szczęście. Muszę przyznać, że Moje zawodniczki zostawiły w Gogolinie sporo zdrowia ,dlatego też dziękuję im bardzo za ta walkę do ostatniego gwizdka o 3 bardzo cenne punkty. Jest kilka zawodniczek , które  zasłużyły na pochwale ale piłka nożna jest sportem zespołowym i jeżeli jest sukces to całej drużyny,  jeżeli porażka również ponosi ja cały zespół. Ja osobiście muszę przemyśleć ten mecz bo dopatrzyłam się swoich błędów

MKS Gogolin- Rolnik II B. Głogówek 1: 2( 0:1)

Bramki dla MKS Gogolin : Dominika Hajda 48 '

Bramki dla Rolnika: Karolina Gogolin 34 ' , Kinga Pardus 51

żółte Kartki : Rodak, Merklinger (MKS Gogolin).Kucharska, Wiecheć, Brończyk ( Rolnik)

Skład Rolnika - Madej- Kucharska( Czartoryska 46), Suchanek A, Suchanek P, Wiechęć,  Cholewa( Kiersztajn 46),  Brończyk, Globisz( Fiebich), Halikowska ( Pardus 46) , Czyżewska ( Gogolin 30)