statystyki szczegółowe

Aktualności

Kopciuszek wśród Gigantów

• autor: klausik, 2011-12-11 19:07

Niezwykłą miłą niespodziankę sprawiły sobie zawodniczki Rolnik B. Głogówek podczas Finałów Mistrzostw Polski Seniorek, który odbyły się 11.12 2011 w Sosnowcu zdobywają brązowy medal rywalizując z drużynami z Ekstraligi RTP Unia Racibórz, Górnik Łęczna oraz Pogoń Szczecin

W pierwszym meczu Turniejowym nasze zawodniczki wysoko uległy drużynie Mistrza Polski RTP Unia Racibórz aż 11 do 2 honorowe bramki dla naszej drużyny zdobyły Agata Sobkowicz  w 3 minucie oraz Magdalena Łuczak

W drugim meczu turniejowym nasze zawodniczki podejmowały drużynę GKS Górnik Łęczna w 8 minucie spotkania Magdalena Łuczak zdobywa prowadzenie dla Naszej drużyny mimo kilku dogodnych sytuacji zawodniczki ekstraligi nie zdobyły w pierwszej połowie wyrównującej bramki dzięki świetnym interwencji i  Marleny Miadzielec.W drugiej połowie spotkania  Rolniczki poszły za ciosem  i 16 minucie spotkania Magdalena Łuczak po zagraniu  Agaty Sobkowicz zdobywa bramkę w samo okienko  można nazwać bramkę Turnieju . Zaledwie dwie minuty później akcję Sobkowicz- Łuczak – Pawłowska  na bramkę zamienia Magdalena Łuczak . Minutę później bramkę kontaktową dla Górnika zdobywa Zubczyk. To jednak nie załamało Rolniczek w 22 minucie spotkania Ilona Sotor z rzutu rożnego zagrywa do Agaty Sobkowicz która to zdobywa czwartą bramkę dla pierwszoligowca. W 24 minucie spotkania  Katarzyna Rudner z rzutu wolnego podwyższa na 5 :1

Prawdziwy charakter nasze zawodniczki pokazały w swoim ostatnim meczu Turnieju z Pogonią Szczecin przegrywając do przerwy 4 do 1 ( bramka M. Łuczak ) potrafiły doprowadzić do remisu  4 :4 po bramkach A. Sobkowicz 19  I Sotor 20 oraz M. Łuczak 24 min, niestety Katarzyna Barlewicz po rzucie rożny zdobywa 5 bramkę dla Pogoni zapewniając drużynie II miejsce.

Trzecie miejsce w dzisiejszych finałach jest największym sukcesem seniorek podczas rozgrywek halowych . Należy także wspomnieć ,że tytuł najlepszej bramkarki otrzymała Marlena Miadzielec Gratulujemy