1L 3 Punkty na zakończenie rundy

• autor: klausik, 2011-11-14 11:56

LKS Rolnik Biedrzychowice - KS Wanda Kraków 5:1 ( 2:0)

Bramki dla Rolnika : Agata Sobkowicz  3'  60' , Ilona Sotor 36 ', Emila Pawłowska 50 ' , Andżelika Bielska 78'

Bramka dla Wandy : Angelika Kamieńska

Zdjęcia Tutaj

Piłkarski Rolnika swoim ostatni meczu rudny jesiennej  podejmowały na własnym stadionie Beniaminka z Krakowa drużynę KS Wandę. Zespół ten  jest zaprzyjaźniony z naszym klubem po Finałach Juniorek Młodszych  , które to odbyły się w Warszawie i Gorzowie Wielkopolskim. Jednak w  niedzielę na boisku w Głogówku obie drużyny zagrały dobry mecz już w 3 minucie spotkania Agata Sobkowicz zdobywa prowadzenie dla Rolnika wykorzystując dośrodkowanie  Marii Hadelko.

Mimo kilku dogodnych sytuacji drużyny Rolnika to właśnie   zawodniczki Wandy miały dwie świetne okazje  jednak Julia Kilnik  dwukrotnie w sytuacji sam na sam ratuje nas przed utratą bramki. W 36 minucie spotkania po indywidualnej akcji Ilona Sotor zdobywa drugą bramkę dla Rolnika.Wynik do przerwy nie ulega zmianie.

Od 46 minuty spotkania drużynę Rolnika wspierały ich młodsze koleżanki , które to siłą swego głosu poruszyły cały stadion.

W 50 minucie Emilia Pawłowska wykorzystując błąd pomocniczki Wandy i strzałem z lewej nogi zdobywa 3 bramkę dla gospodarzy .  W 59 minucie świetną okazje na podwyższenie miała Ewa Tarnowska mając przed sobą jedynie bramkarkę Wandy strzela niestety  obok bramki. Minutę później w drużynie z Głogówka następuje zmiana za Ewę Tarnowska została  wprowadzona Andżelika Bielska

.

W 60 minucie spotkania prostopadła piłkę zagrywa Magdalena Łuczak do Agaty Sobkowicz , która lobując bramkarkę zdobywa bramkę zasługująca na miano " bramki rundy "

W 65 minucie   następuje kolejna zmiana za Agatę Sudoł zostaje wprowadzona Marlena Miadzielec .

Pięć minut później Wanda zdobywa Honorową bramkę po strzale Angeliki Kamińskiej

W 78 minucie spotkania po dokładnym rozegraniu piłki w polu karnym do strzału przymierza się Magdalena Łuczak , która trafia prosto w bramkarkę .Wybita piłka przez bramkarza wpada prosto pod nogi Andżeliki Bielskiej ,która zdobywa swoją debiutancką bramkę w I lidze a zarazem piątą  w tym meczu  .

W 88 minucie spotkania w zespole Rolnika następuje kolejna zmiana  za Katarzynę  Rudner wprowadzona do gry zostaje Beata KIersztajn. W ostatniej minucie spotkania swoją sytuacje strzelecką miała także kapitan Rolnika Magdalena Łuczak ,która z rzutu wolnego minimalnie strzela nad bramką KS Wandy Karków.

Piłkarki Rolnika po dobrym meczu pewnie pokonują zawodniczki KS Wandy Kraków  5:1. Dziękujemy również młodszym zawodniczką za świetny doping w niedzielnym  meczu.

Relacja ( Kinga Brończyk, Małgorzata Bieńkowska oraz Klaudia Golasz)

Zdjęcia ( Aneta Zygmund)

autor: ~masażystka. 2011-11-15 15:23:23

avatar uwielbiam tą relacje.!;)