Aktualności

2 L Trzy punkty zdobyte w Chorzowie

• autor: klausik, 2011-10-03 17:05

Jaskółki Chorzów -  LKS Rolnik II B. Głogówek  0:6 ( 0:3)

bramki dla Rolnika Aneta Zygmund 21.27(k), Małgorzata Bieńkowska 31' , Maria Hadelko  63', Karolina Cholewa ', Marlena Miadzielec 85'

Z kompletem punktów wróciły z Chorzowa rezerwy Rolnika B. Głogówek . Podopieczne Klaudii Golasz i Kamila Kwiatkowskiego pewnie pokonały zespół UKS Jaskółki 6:0. Już od pierwszego Gwizdka Sędziny Sonii Zawisz Nasze dziewczyny ostro zaatakowały nad bramkę gospodyń.Jednak na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni musieli czekać do 21 min kiedy pierwszą Bramkę  zdobyła Aneta Zygmund.Zaledwie 6 minut później ta sama zawodniczka podwyższyła wynik  z rzutu karnego na 2:0. Gospodynie po stracie kolejnej bramki kilkakrotnie próbowały zagrozić na  bramkę Rolnika jednak skutecznie radziła sobie nasza obrona.Z przebiegu gry Rolnik zdobył kolejną bramkę za sprawą Małgorzaty Bieńkowskiej w 31 minucie meczu. Do przerwy mimu kilku dogodnych sytuacji to wynik nie uległ zmianie .W przerwie spotkania trenerzy Rolnika B.Głogówek dokonali czterech zmian boisko opuściły  Marlena Trepka. Magda Piwińska, Małgorzata Bieńkowska oraz Paulina Suchanek . Wprowadzone z kolei  zostały Aneta Globisz, Maria Hadelko, Kinga Pardus oraz Karolina Gogolin.
W drugiej części spotkania na listę strzelczyń wpisały się Maria Hadelko Karolina Cholewa oraz Marlena MIadzielec. W meczu zaprezentowały się także Elżbieta Nowicz która w 65 minucie zastąpiła Gabriele Wiecheć oraz Kinga Brończyk która w 75 minucie zastąpiła Anetę Zygmund.

Po serii dwóch porażek Rolnik zdobyła pewnie 3 punkty z Chorzowie Gratulujemy . Już w najbliższą sobotę 08.10.2011 rezerwy Rolnik czeka ciężkie spotkanie gdzię o godzinie 15:00 podejmować będą v-ce Lidera Czarni Gorzyce .