LKS Rolnik B. Głogówek - ULKS Bogdańczowice 3:3 (2:0)

Bramki dla Rolnika Hadelko x23,38, Pardus 54

Skład Rolnika : Halikowska- Nowicz ( Piwińska) Suchanek A( Brończyk K46), Kiersztajn (Suchanek P54) Cholewa, Globisz (Pardus 46), Kołodziejska, Rudner, Fiebich ( Gogolin 46) Zygmund, Hadelko (70 Kampka)

zdjęcia

Podziałem punktów zakończyło się wczorajsze spotkanie derbowe pomiędzy : LKS Rolnik II B. Głogówek a ULKS Bogdańczowice 3:3 (2:0). W spotkaniu tym w barwach Rolnika w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi debiutowało aż 4 zawodniczki : Anna Suchanek , Kinga Pardus, Sandra Kampka  oraz Maria Hadelko, która  wcześniej reprezentowała drużynę Tempo Grodzisko w rozgrywkach trampkarzy . Mecz dobrze rozpoczął się dla Rolniczek które to w 23 i 34 minucie spotkaniach po bramkach Marii Hadelko  piłkarki z Głogówka prowadziły 2:0. Po zmianie stron w Rolniku nastąpiły zmiany na boisko zostały wprowadzone Karolina Gogolin, Kinga Pardus, oraz  Kinga Brończyk. W 54 minucie Rolnik zdobywa kolejno bramkę po strzale debiutującej Kingi Pardus  wykorzystując zagranie Marii Hadelko .W 56 minucie spotkania nastąpiła zmiana w Rolniku za Beatę Kiersztajan sprowadzona została na boisko Paulina Suchanek.W 70 minucie spotkania za Marię Hadelko wprowadzona została Sandra Kampka. Mimo 3 bramkowej przewagi na ULKS zawodniczki z Bogdańczowic nie poddały się i grając ambitnie za sprawą Moniki Latańskiej na minutę do końcowego gwizdka doprowadziły do wyrównania . Mecz w Głogówku mógł się podobać kibicom  zgromadzonych w Głogówku  gdzie nie zabrakło ambitnej gry oraz bramek. Można przyznać że wynik remisowy jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem  w derbowym starciu.  Rezerwy Rolnika po serii dwóch porażek z ULKS  zdołały  wczoraj urwać punkt drużynie ,która ma aspirację na awans do I ligi