Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Opolskie

Najnowsza galeria

Turniej w Głogówku 26.07.2014
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

TS CHEMIK K- KOŹLELKS Rolnik B. Głogówek
spotkanie pucharowe
TS CHEMIK K- KOŹLE   LKS Rolnik B. Głogówek
2014-08-13, 18:00:00

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

30

07-2014

środa

31

07-2014

czwartek

01

08-2014

piątek

02

08-2014

sobota

03

08-2014

niedziela

04

08-2014

pon.

05

08-2014

wtorek

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

rozgrywki PZPN » I liga

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 623, wczoraj: 2335
ogółem: 1 811 175

statystyki szczegółowe

Aktualności

U -19 Powołanie dla Jessica Ludwiczak

  • autor: admin, 2014-06-30 20:41

Trener Marcin Kasprowicz powołał Jessica Ludwiczak  na zgrupowanie szkoleniowe (12 –15 lipca), w trakcie którego rozegrany zostanie towarzyski mecz z Estonią. Spotkanie biało-czerwonych rozpocznie się 14 lipca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Pruszkowie.

Gratulujemy

ista powołanych zawodniczek:

1. Ewelina Bolko (AZS PSW Biała Podlaska)
2. Ewa Cieśla (LUKS Sportowa Czwórka Radom)
3. Dominika Dereń (KŚ AZS Wrocław)
4. Magdalena Domańska (KKPK Medyk Konin)
5. Patrycja Falborska (MKS Olimpia Szczecin)
6. Dominika Grabowska (MUKS Praga Warszawa)
7. Gabriela Grzywińska (KKPK Medyk Konin)
8. Karina Kałużna (KKPK Medyk Konin)
9. Marta Kieszkowska (KKPK Medyk Konin)
10. Katarzyna Konat (KKPK Medyk Konin)
11. Aleksandra Lizoń (1 FC Katowice)
12. Jessica Ludwiczak (LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek)
13. Patrycja Matla (KKS Czarni Sosnowiec)
14. Sylwia Matysik (KKPK Medyk Konin)
15. Katarzyna Michalska (MKS Olimpia Szczecin)
16. Anna Rędzia (LUKS Sportowa Czwórka Radom)
17. Martyna Wiankowska (KS Pelikan Łowicz)
18. Anna Zapała (AZS UJ Kraków)


Urodziny Adzi

  • autor: admin, 2014-06-28 00:00

DZIŚ SWOJE 19-STE URODZINY OBCHODZI NASZA ZAWODNICZKA AGATA SOBKOWICZ Z OKAZJI URODZIN ŻYCZYMY SPEŁNIENIA MARZEŃ ORAZ WIELU SUKCESÓW SPORTOWYCH.

ŻYCZY: ZARZĄD I ZAWODNICZKI LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK


Poznaliśmy Terminarz I Ligi

  • autor: admin, 2014-06-27 18:18

 

 

 I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków

LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków

 MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin

ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa

 MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

 

I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent

U- 18 Rolnik z Brązowym Medalem

  • autor: admin, 2014-06-24 20:15

Piłkarki Rolnika B. Głogówek powtórzyły w Częstochowie sukces z 2003 roku i zdobyły brązowy krążek Mistrzostw Polski juniorek do lat 19.

Drogę do medalu nasze zawodniczki rozpoczęły w eliminacjach i nie miały w nich żadnych kłopotów. Pokonały bowiem 3-0 ULKS Bogdańczowice ( bramki Kiersztajn, Agata Sobkowicz, Kinga Pardus) 12-0 Chemika Kędzierzyn-Koźle (bramki: Sobkowicz x4,Fiebich, Hadelko, Pardus, Kiersztajn’, sam (? 45’),  Gogolin, Kontny, P Suchanek) i 9-0 KKS Zabrze (bramki: Hadelko x3, Gogolin x2’, Sobkowicz x3, Pardus Kolejnym etapem był półfinał w Krakowie, który zakończyły z kompletem punktów. Podopieczne trenera Stanisława Dyi pokonały: AZS UJ Kraków 6-0 (bramki:  Hadelko x 3, Sobkowicz,  Pardus,  Fiebich, AZS PWSZ Wałbrzych 3-0( bramki Sobkowicz x 3) i Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1(bramki  Sobkowicz, Hadelko). W efekcie znalazły się w czołowej ósemce kraju, która w Częstochowie walczyła o medale.

Decydujący turniej, do którego przystąpiły z zaliczoną wygraną z AZS-em Wałbrzych, Opolanki rozpoczęły rewelacyjnie. Pokonały bowiem aż 6-1 Gola Częstochowa (bramki: Sobkowicz 2, Suchanek, Hadelko, Pardus, Gogolin). W drugim meczu uległy jednak drużynie AZS-u Wrocław 0-2 i ostatecznie zajęły 2. miejsce.

To sprawiło, że w półfinale trafiły na niepokonany w pierwszej grupie Medyk Konin. Obrońca tytułu, "naszpikowany" reprezentantkami Polski wygrał 2-0. Mimo porażki nasze dziewczyny, które musiały sobie radzić bez Agaty Sobkowicz (kartki) i Karoliny Gogolin (kontuzja), należy pochwalić za ambitną walkę i bardzo dobry występ.

Szansa na mistrzostwo przepadła, ale w meczu o brąz Rolnik "rozbiły" KKP Bydgoszcz aż 8-0 (bramki: Pardus 3, Sobkowicz 2, Hadelko, Czartoryska, Suchanek). Naszym piłkarkom wychodziło wszystko, od początku przeważały, a wynik mówi sam za siebie.

Rolnik B. Głogówek w całym cyklu mistrzostw Polski reprezentowały: Barbara Miszuda, Jessica Ludwiczak, Anna Suchanek, Beata Kiersztajn, Karolina Gogolin, Weronika Kauczor, Justyna Czech, Aneta Globisz, Agata Sobkowicz, Maria Hadelko, Andżelika Bielska, Kinga Pardus, Kamila Kontny, Katarzyna Czartoryska, Emilia Tymkiewicz, Martyna Fiebich, Patrycja Reinwald, Natalia Samiczak, Paulina Kołodziejek, Paulina Suchanek. Trener Stanisław Dyja.


MP- U 18 Zagramy o brąz

  • autor: admin, 2014-06-23 13:07

Piłkarki Rolnika B. Głogówek w meczu półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorek Starszych  uległy drużynie Medyk Konin 2:0 i we wtorek zagrają o brązowy medal z drużyną  KKP Bydgoszcz. Mimo porażki z ubiegłorocznym Mistrzem Polski. Należy zawodniczki z  Głogówka pochwalić za ambitną grę, że podjęły one walkę z Medykiem , który to naszpikowany jest kadrowiczkami Polski z Ewą Pajor na czele. Przypomnijmy ze dzisiejszym spotkaniu z powodu pauzy za kartki nie mogła zagrać Agata Sobkowicz. Już jutro Rolniczki staną przed szansą powtórzenia sukcesu z 2003 roku kiedy w tej samej kategorii wiekowej zdobył brązowy Medal w Sosnowcu. Trzymamy zatem kciuki za nasze zawodniczki.

 

Zapraszamy na mecz o 3 miejsce Mistrzostw Polski Juniorek Starszych 

Wtorek 24.06.2014 godz.11:30

KKP Bydgoszcz- LKS Rolnik B. Głogówek 


Archiwum aktualności


Sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR TECHNICZNY